دیوار کوب پی وی سی چیست

دیوارکوب پی وی سی یکی از موادی است که در طراحی دیوار ها مورد استفاده قرار می گیرد. دیوارکوب های پی وی سی کاربرد ها و انواع گوناگونی دارند که در این مقاله ویژگی ها و کاربرد های دیوارکوب های پی وی سی و همچنین قیمت آنها مورد بررسی قرار گرفته است.

دیوارکوب پی وی سی چیست

دیوارکوب پی وی سی، به ماده ای گفته می شود که با استفاده از آنها دیوار ها را پوشش می دهند و تزیین می کنند. دیوارکوب پی وی سی  از پلیمری با عنوان ( poly vinly chloride ) تشکیل شده است که با عنوان دیوارکوب pvc شهرت دارد. برای نصب کردن دیوار کوب پی وی سی عدم وجود زیر سازی های دیوار بلامانع است و نیازی به بودن آنها وجود ندارد. عدم نیاز به وجود زیر سازی در نصب دیوار کوب پی وی سی باعث می شود که نصب کردن آنها با سرعت بسیار زیادی انجام شود. استفاده از دیوارکوب پی وی سی باعث می شود نمای بسیار زیبا و جذابی در دیوار ها ایجاد شود. دیوارکوب های پی وی سی از انواع متنوع و گوناگونی برخوردار هستند و برای سلیقه ای طرح ویژه و دلخواهی وجود خواهد داشت.علاوه بر این دیوار کوب پی وی سی از دوام و استحکام بسیار خوبی برخوردار هستند که در برابر ضربه مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. از ویژگی های دیگر دیوارکوب های پی وی سی که باعث می شود استفاده از آنها نسبت به متریال های دیگری؛ مانند؛ کاغذ دیواری ها، بیشتر مورد توجه گیرد، عدم نیاز به رنگ کردن آنها است. دیوارکوب پی وی سی  را می توان به راحتی شستشو داد و اگر بخش هایی از آن دچار آسیب و خرابی شود، لازم نیست تا دیوارکوب پی وی سی به طور کلی تعویض شود، بلکه می توان تنها بخش آسیب دیده را ترمیم کرد.

دیوارکوب پی وی سی - آریاکو

 

قیمت دیوارکوب پی وی سی

قیمت دیوارکوب های پی وی سی نسبت به دیگر متریال های تزیینی دیوار ها بیشتر است. اما به دلیل ویژگی های کیفی بسیار بالای این مدل از دیوار کوب ها، قیمت بسیار بالای آنها نمی تواند مانع استفاده از آنها شود، چرا که استفاده از دیگر لوازم تزیینی، مانند انواع کاغذ دیواری های باعث می شود که بعد از مدتی نیاز به رنگ آمیزی آنها وجود داشته باشد. ولی دیوارکوب های پی وی سی اینگونه هزینه ها را ندارند و تنها یکبار هزینه اولیه برای آنها پرداخته می شود. طراحی و ساخت دیوارکوب پی وی سی توسط گروه تولیدی آریاکو با هزینه مناسب انجام می شود.

دیوارکوب پی وی سی - آریاکو