تفاوت میز کارمندی و میز کارشناسی در چیست

شاید شما هم در هنگام خرید میز مناسب برای اداره این سوال برایتان پیش آمده باشد که میز کارمندی و میز کارشناسی چه تفاوتی با هم دارند و اصلا چه نوع میزی برای کارمندان اداره شما مناسب خواهد بود. پیش از هر چیز بهتر است به این نکته اشاره کنیم که میز کارشناسی در واقع نام دیگری برای میز کارمندی است و ما در این مقاله می خواهیم به طور خلاصه به شما کمک کنیم تا یک میز کارمندی یا همان میز کارشناسی مناسبی را برای کارمندان خود تهیه کنید.

انتخاب میز کارمندی متناسب با وظایف کارمندان

یکی از موارد بسیار مهمی که لازم است تا در هنگام انتخاب میز کارشناسی مناسب برای دفتر کار در نظر گرفته شود، توجه به حوزه کاری اداره یا شرکت و وظایف تک تک کارمندانی است که قرار است برای آنها میز کار تهیه کنید. به عنوان مثال کارمندی که وظیفه او پشتیبانی از امور مشتریان می باشد را در نظر بگیرید، این کارمند به جز یک سیستم کامپیوتر آنلاین و یک تلفن برای پاسخگویی به مشتریان، به چیز بیشتری برای کار خود احتیاج نخواهد داشت. در مقابل یک کارمند معمار که کار طراحی را بر عهده دارد علاوه بر یک سیستم، به فضای کافی برای قرار دادن برگه های کاغذ و لوازم تحریر خود نیز احتیاج خواهد داشت. بنابراین بهتر است در هنگام خرید میز کارمندی برای کارمندان دفتر، به شرایط شغلی و نیازهای آنها توجه ویژه کنید. اینکه آنها به کشو هایی برای نگهداری اسناد و مدارک نیاز داشته باشند یا نه تاثیر زیادی در انتخاب فرم میز کارشناسی خواهد داشت.

 

میز کارشناسی _ آریاکو

انتخاب میز کارمندی بر اساس سبک طراحی اداره و دفتر کار

یکی دیگر از موارد مهمی که در هنگام انتخاب میز کارمندی برای دفتر کار بسیار مورد توجه می باشد، در نظر گرفتن سبک طراحی داخلی و دیزاین دفتر کارتان است. میز کارمندی در واقع یکی از عناصر مهم در تجهیزات و مبلمان اداری برای دفتر کار است که انتخاب آن نه تنها از سبک طراحی دفتر تاثیر می گیرد، بلکه تاثیر بسیار زیادی بر روی آن نیز می گذارد. بسیار خوب است اگر که با توجه به سبک دیزاین و طراحی و تم رنگی دفتر کارتان، اقدام به انتخاب و خرید میز کارشناسی متناسب با فضای دفتر نمایید.

میز کارمندی _ آریاکو

اینکه در طراحی داخلی دفتر کار خود از دیزاین مدرن استفاده کرده باشید یا دیزاین کلاسیک، و یا اینکه رنگ بندی دفتر کارتان مینیمال باشد یا ماکسیمال، تاثیر بسیار زیادی در انتخاب یکی از انواع میز کارشناسی خواهد داشت. انواع میز کارمندی مختلف در فرم های متنوع و با رنگ بندی های گوناگون برای دیزاین های مختلف تولید شده اند که می توانید بر اساس سبک طراحی و رنگ بندی و همچنین کاربری میز کارشناسی یکی از آنها را انتخاب کنید.

میز کارمندی شیک _ آریاکو

انتخاب میز کارشناسی مناسب بر اساس هزینه

یک عامل بسیار مهم و تعیین کننده دیگر در انتخاب یکی از انواع میز کارشناسی، در نظر گرفتن بودجه و هزینه ای است که برای خرید این تجهیزات در نظر گرفته اید. بهتر است قبل از خرید تجهیزات اداری از قبیل میز کارمندی، مقدار هزینه ای که برای این کار در نظر گرفته اید را مشخص کنید. انواع مختلف میز کارمندی با مواد و متریال های مختلفی همچون چوب، ام دی اف، شیشه، فلز و چرم به صورت مجزا یا ترکیبی تولید می شوند که هر کدامشان قیمت های مختلفی دارند. میز کارشناسی که با نام میز کارمندی نیز شناخته می شود، یکی از ملزومات اداره و یا دفتر کار است که کارمندان بر اساس نوع وظایفی که بر عهده دارند، از یکی از انواع مختلف میز کارشناسی استفاده می کنند. در این مقاله به طور خلاصه به نکات بسیار مهم و کاربردی از جمله نوع کاربری میز کارشناسی، سبک طراحی محل کار و بودجه در نظر گرفته شده برای خرید میز، اشاره نمودیم. در هنگام خرید میز کارشناسی با مشاوران فنی شرکت آریاکو در ارتباط باشید و از راهنمایی های آنان استفاده کرده و به کار ببرید تا به نتیجه مطلوب تری برسید.