میز مدیریتی چیست؟

نکات لازم و ضروری برای انتخاب انواع میز مدیریت

میز مدیریت مهمترین عامل در مبلمان اداری است. در طراحی دکوراسیون های داخلی شرکت ها انتخاب مبلمان اداری مناسب مانند میز مدیریت مناسب و استاندارد از اهمیت زیادی برخوردار هستند. قسمت مدیریت از مهمترین قسمت های شرکت ها می باشد از همین رو انتخاب میز مناسب به دقت بسیار زیادی نیاز دارد. با توجه به اهمیت بخش مدیریت طراحی دکوراسیون آن باید متفاوت تر از سایر بخش ها باشد. هنگام ورود به این بخش اولین چیزی که توجه را جلب می کند میز مدیریت است که با انتخاب مناسب آن می توان تاثیر مثبتی در ذهن مراجعه کننده ایجاد کرد. میز مناسب در روحیه مدیران و کارمندان و ارتباط آنها با هم تاثیر زیادی دارد. مدیران شرکت ها ساعت های زیادی را در شرکت و پشت میز سپری می کنند به همین علت انتخاب میز مناسب در راحتی آنها تاثیر بسیار زیادی دارند. عوامل متعددی مانند رنگ، طرح، اندازه و ابعاد و نوع متریال آنها در انتخاب میز مناسب تاثیر دارند. در ادامه با خصوصیات انواع میز مدیریت مناسب بیشتر آشنا می شویم.

میز مدیریت و صندلی اداری

خصوصیات میز مدیریت مناسب

در هر شرکتی مدیر جایگاه مخصوصی دارد به همین علت در میان مبلمان اداری انتخاب میز مدیریت اهمیت بسیار زیادی دارد. میز مناسب در اعتبار شرکت، دکوراسیون آن و راحتی مدیران نقش بسزایی دارد. معمولا این میز ها از متریال هایی مانند چوب، فلز، چرم، شیشه و ام دی اف استفاده می کنند. بهترین میز ها باید خصوصیات زیر را داشته باشند.

  1. میز های مدیریتی به نسبت میز های کارمندی بزرگتر هستند و فضای کافی برای قرار دادن کامپیوتر، لوگوی شرکت و ... دارد تا مدیر به راحتی به کارهایش رسیدگی کند.

  2. رنگ این میز ها اغلب تیره می باشد زیرا رنگ های تیره جذابیت بیشتری دارند و نظر مراجعه کنندگان را به خود جلب می کنند. اما نکته مهم دیگر در انتخاب رنگ این است که با دکوراسیون اتاق متناسب باشد.

  3. معمولا طرح و فرم میز های مدیریتی متفاوت با سایر میز ها می باشد و ساده نیستند و طرح های زیبا و خاصی دارند.

  4. این میز ها قابلیت شستشو و تمیز کردن راحتی دارند.

  5. این میز ها با استفاده از متریال مناسب باید دوام و استحکام بالایی داشته باشند.

  6. یکی دیگر از نکات مهم تعیین مرزبندی ما بین کارمندان می باشد. میز مناسب باید طوری باشد که فضای لازم برای فرد مورد نظر فراهم شود.

  7. بهترین موقعیت برای قرار دادن میز مدیریت به گونه ای است که روبروی در ورودی نباشد.

  8. میز های اداری مناسب باید ارتفاع استانداردی داشته باشند که شخص هنگام استفاده از آن دچار خستگی نشود.

 

میز مدیریت و تجهیزات اداری

انتخاب ابعاد، طرح و رنگ میز مدیریت

یکی از معیار های مهم در انتخاب میز مناسب ابعاد آن می باشد. ابعاد میز به فضای دفتر شما بستگی دارد ولی به طور کلی باید فضای لازم برای قرار دادن وسایل مورد نیاز روی میز را داشته باشد. همچنین انتخاب رنگ و طرح مناسب برای میز های مدیریت و سایر مبلمان های اداری تاثیر بسیار زیادی در کاهش خستگی مدیران و کارمندان دارند. به طور کلی استفاده از رنگ های تیره جذابیت بیشتری دارند.

 

میز مدیریت کلاسیک

خرید میز مدیریت

برای انتخاب و خرید میز مدیریت مناسب دقت کنید که چه مقدار فضا برای قرار دادن میز در اختیار دارید تا متناسب با آن ابعاد و اندازه میز را انتخاب کنید. همچنین برای انتخاب رنگ آن مطابق با سلیقه خود و متناسب با دکوراسیون و طیف رنگی دفتر و شرکت رنگ میز را انتخاب کنید. انواع متنوع و زیبایی برای میز ها وجود دارند که طرح و متریال های متفاوتی نیز دارند که انتخاب را برای مشتریان بسیار آسان کرده است. برای راحتی شما عزیزان عکس انواع میز های با کیفیت و جذاب را در سایت آریاکو قرار داده ایم شما می توانید از آنها دیدن کنید و به راحتی میز مورد نظر خود را انتخاب و با قیمت مناسب خریداری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت میز مدیریت با شماره های موجود در سایت در قسمت تماس با آریاکو، تماس بگیرید. همواره رضایت مشتری اولویت اول کار ما بوده است. ممنون از انتخاب خوب شما.